JAK A CO FOTÍME

Nikam nepospícháme. Ke každému přistupujeme individuálně.

Základem dobré fotografie je uvolněná a přátelská atmosféra.

Nejprve budete mít možnost si prohlédnout ukázky naší práce a nastínit Vaše představy. Potom doladíme doplňky a pozadí, abyste byli spokojení se stylingem.

Při fotografování jsme oba. Každý máme jiný úhel pohledu, navzájem se doplňujeme a řešíme detaily. Děláme maximum pro perfektní výsledek.

U nás v ateliéru poznáte, že focení je vlastně zábava. Trvá většinou 1 – 4 hodiny, záleží na počtu a druhu focených scén.

Můžete měnit oblečení a prohlédnout si již zhotovené snímky. Jejich zpracování na počítači ale vyžaduje čas. Výsledné fotografie obdržíte maximálně do 14 dnů.

Krásné vlasy jsou korunou ženské krásy. Hlavně při focení proměn a glamour spolupracujeme s kadeřnicí Lucií Motlovou, jejíž služby můžeme na přání zajistit.

Nejsme příznivci velkých retuší. Fotografie má vypovídat o člověku jaký je a ne jaký by mohl být. Retuš má odstranit drobné nedostatky, ne člověka přetvořit.

Diskrétnost je u nás v ateliéru samozřejmostí. Ve fotogalerii vystavujeme snímky pouze se souhlasem fotografovaného.

 

 

 

Akty a glamour fotografie

mají zachytit krásu ženy a jejího těla. Mohou být způsobem, jak i po letech upozornit svého muže na své ženství. Většina žen s vlastním tělem spokojena není. Ale profesionálně udělaný akt nebo lehce zahalené glamour dokáží vyzvednout přednosti a skrýt nedostatky. Nebojte se experimentovat.

 

 

Portrét

Dokonalý fotomake-up, skvělý účes a doplňky z Vás udělají modelku na titulní stránku módních časopisů. Je na čase předvést všem váš půvab.

Buďte ale sama sebou. Nahraný úsměv nebo nepohodlné šaty snímek dobrým neudělají. Dobrá nálada zaručí největší spokojenost.

Focení je možné i venku v přírodě, záleží pouze na Vašem přání.

Doporučujeme vzít s sebou různé oblečení - šaty, rifle, trička (raději bez nápisů), kabát, koženou bundu ap.


Kalendář

Originální dárek pro přítele či manžela. Akty, glamour nebo portréty v interiéru i exteriéru.

Vezměte si s sebou oblečení, jako byste jela na cestu kolem světa. Nezapomeňte na prádlo, šperky, lodičky i jiné botky.

Nafotíme několik sérií od anděla po vampa.

Na Vaše přání objednáme kadeřnici na proměnu účesu.

 

 

 

Těhulky

se mohou fotografovat i s partnerem či druhým dítětem. Zachytíme Vaše klenoucí se bříško oblečené i odhalené. Záleží jen na Vás. Doporučujeme vzít více druhů oblečení, např. upnuté tričko, lehce průsvitnou či pánskou košili, krajkové spodní prádlo…

 

 

Miminka

jsou často focena nahá, ale doporučujeme vzít s sebou i více variant oblečení a oblíbenou hračku. Pokuste se naplánovat termín tak, aby co nejvíce vyhovoval dennímu režimu Vašeho mrňouska. V našem ateliéru ho můžete v klidu nakrmit a přebalit, aby měl své pohodlí, byl v pohodě a na fotkách působil spokojeně. V případě focení newborn přijedeme i k vám domů.

 

 

Děti

si většinou fotografování užívají a baví je. Každé je ale jiné, výsledná fotografie závisí hlavně na jeho náladě. Dítě by se focení nemělo bát, dáme mu prostor pro hru a počkáme, až se přestane stydět a samo se před objektivem předvede. Přineste více druhů oblečení i oblíbenou hračku nebo rekvizitu vyjadřující jeho zájmy a koníčky.

 

 

Rodinné foto

Pokud chce nafotit společné foto, je vhodné si vzít jednotnější oblečení, barevně a stylově sladěné. Vezměte i více variant.

 

 

Svatby

fotíme oba. Každý máme jiný úhel pohledu a i svatebčané nestačí dávat pozor na dva fotografy. Někdy tak vzniknou bezprostřední a nečekané snímky.

Svatební den by měl být jedním z nejšťastnějších dnů v životě.

Pokud nechcete nafotit pouze obřad, na pěkné aranžované záběry potřebujeme minimálně hodinu. Nechceme nevěstu ve strnulé póze, ale přirozenou a spontánní.

Kontakt

FOTOATELIÉR KOSTELEC
Kostelec nad Vltavou 21, PSČ 398 58 Milevsko nedaleko, okres Písek
603711047
16890515

Oblíbené odkazy